Całoroczne badanie satysfakcji klienta - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Całoroczne badanie satysfakcji klienta

Urząd Miasta Tarnowa przedłuża badanie satysfakcji klientów. Zachęcamy do wzięcia w nim udziału i podzielenia się swoją opinią. Anonimowy kwestionariusz dostępny będzie do końca roku 2024.

całoroczne badanie satysfakcji

Ankieta przygotowana jest w formie elektronicznej i składa się z ośmiu pytań. Należy w niej między innymi wskazać, czego dotyczyła załatwiana sprawa, jak oceniany jest ogólny poziom świadczenia usług oraz czytelność informacji o zasadach załatwiania spraw w urzędzie. Można także ocenić poszczególne elementy obsługi klientów.

Link do ankiety dostępny jest TUTAJ.

(mt)